روزها و شبهای ماه مبارک چقدر عجیب و غریب اند .مدام دوست دارم کارهایی انجام بدهم اما به دلیلی که نمیدانم تنبلی ست یا چیز دیگر به تاخیر می اندازم .کارهایی مثل قرائت قرآن ،خواندن نهج البلاغه و صحیفه سجادیه و کارهایی از این قبیل.

در دفتر برنامه ریزی ام این موارد را نوشته ام و موارد دیگری مثل مراقبت روزانه پوست یا کارهای مربوط به نظم خانه اما .

واقعیت این است که هرچقدر خانه را منظم و مرتب و تمیز کنم دوامش نهایتا ده ساعت باشد واینکه بچه ها خیلی سریع وضع را به حالت قبل برمی گردانند مرا دلسرد میکند.

دارم به این فکر میکنم که دست از خودسانسوری ام بردارم و رهاتر در مورد زندگی بنویسم ،اما از آنجا که آدم درونگرایی هستم کمی دشوار است.

الان باید ادامه جز ۲۸ قرآن را بخوانم و بعد اگر بیدار بودم دفتر برنامه ریزی ام را سر و سامانی بدهم.

اندر روز و شبهای ماه مبارک

ام ,کارهایی ,دفتر ,بدهم ,مثل ,موارد ,دفتر برنامه ,برنامه ریزی ,ماه مبارک ,ریزی ام ,و شبهای

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جم زیمنس | 09125793438 هنر ایمانی یادداشتهای طلبگی درب آکاردئونی | حفاظ شاخ گوزنی | حفاظ پنجره In search of a smile بیوگرافی و معرفی بازیگران زن سینمای ایران فروش انواع تجهیزات بیورزونانس وَ ما اَدریکَ ما مَرْیَم ؟ لیزر آرت گلس رصد 2